Blogové příspěvky

Zadaným kritériům neodpovídá žádný článek... Zrušit filtr

tapety-7-420x260.png

Povolení domovní čistírny odpadních vod v roce 2024: Snadno a rychle

Domovní čistírna se postará o likvidaci odpadních vod v oblastech, kde není k dispozici obecní kanalizace. K její stavbě a provozu je ale zapotřebí úřední povolení, které vydává příslušný vodoprávní úřad. Jak povolení domovní čistírny odpadních vod získat? A jak se změnily podmínky povolení v roce 2024?

Publikováno: 30. 01. 2024
tapety-9-1024x727.png

Domovní ČOV na klíč šetří váš čas a starosti

Realizace domovní čistírny odpadních vod (ČOV) je běh na dlouhou trať. Musíte si vybrat tu správnou čističku, oslovit projektanta, získat všechna potřebná povolení a nakonec čistírnu na svém pozemku postavit. Služba domovní ČOV na klíč celý proces podstatně zjednodušuje a ušetří vám čas a starosti. Kolik vás ale to bude v roce 2024 stát v porovnání s realizací svépomocí?

cov3.jpeg

Kde vám postavíme domovní ČOV na klíč?

Domovní čistírna odpadních vod na klíč je praktická služba, která vám vyřeší veškeré starosti se stavbou ČOV. Postaráme se o projekt, schválení úřadů, zemní práce i instalaci čistírny. Naše hlavní působiště jsou města Domažlice, Dobřany, Plzeň, Klatovy, Rokycany, Stod a další místa v Plzeňském kraji. Službu ale můžete objednat kdekoliv v ČR.

cov-na-zahradce.png

Jak na domovní ČOV na klíč ve Středočeském kraji

Domovní čistírna odpadních vod na klíč (ČOV) je naše služba, díky níž vyřešíte likvidaci odpadních vod, pokud se nemůžete připojit ke kanalizaci. Domovní čistírnu na klíč postavíme kdekoliv po celé republice, primárně však působíme v Plzeňském a Středočeském kraji a jeho okresech (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram a Rakovník).

zakra-16.png

Jak na vodovodní přípojku v Plzni a okolí – bez úřadů

Vodovodní přípojka patří k zásadním inženýrským sítím, zejména pokud váš pozemek není vhodný pro stavbu studny. K samotnému vybudování přípojky budete potřebovat projekt a stavební povolení. S obojím vám pomůže naše společnost ZAKRA, a to jak ve všech koutech Plzeňského kraje (od Plzně, přes Klatovy, Rokycany a Domažlice až po Dobřany), tak po celé České republice.

co-je-nadrz-a-nadoba-na-destovou-vodu-1024x646-1.jpeg

Nejlevnější nádrž na dešťovou vodu? Tipy, jak při koupi nádrže opravdu ušetřit

Sháníte nádrž na dešťovou vodu co nejlevněji? Pak jste na správném místě. Poradíme vám, jak nad koupí nádrže přemýšlet, kde se (ne)vyplatí ušetřit a na co si dát pozor. Vysvětlíme vám, s jakými náklady kromě samotného nákupu nádrže musíte počítat, jaké jsou možnosti dotace a jak je to se sazbou DPH.

vykop2.png

Jak si vybrat dodavatele zemních prací na Plzeňsku?

Bez zemních prací se neobejde takřka žádný inženýrský a stavební projekt. Jak se v nabídce zemních prací zorientovat? Podle čeho zvolit dodavatele? A co konkrétně vám může nabídnout v oblasti zemních prací naše společnost ZAKRA?

domácí čov pro rodinný dům

Uvažujete o domovní ČOV? 5x pro a proti

Domovní čistírna odpadních vod je bezesporu velmi užitečným zařízením. Pokud však uvažujete o jejím pořízení, je dobré znát nejenom její výhody, ale také nevýhody. Vše jsme pro vás sepsali do přehledného článku, díky kterému zjistíte, jestli domovní ČOV splní vaše očekávání.

vykop1.png

Výkopové práce v Plzni okolí. Co je dobré vědět?

Výkopové práce jsou pro svou zdánlivou banálnost často v pozadí jiných, pokročilejších služeb. Přitom se jedná o službu, bez které se neobejde drtivá většina stavebních úkonů – ať už stavíte podzemní sklep, domovní čistírnu odpadních vod či nádrž na dešťovku, nebo potřebujete novou přípojku. Nabízíme výkopové práce v Plzni a okolí a poradíme vám, co byste měli o této službě vědět.

domácí čov pro rodinný dům

Domovní čistička odpadních vod na klíč: Cena a jak na to

Domovní čistírnu odpadních vod (ČOV) lze realizovat dvěma způsoby. Buď si vše zařídíte sami (od hydrogeologického posudku přes projektovou dokumentaci a povolení až po samotnou stavbu a instalaci čistírny), nebo využijete služby na klíč. Takovou nyní nabízí i naše společnost Zakra – pojďme se proto podívat na to, co vám domovní čistička odpadních vod na klíč přinese a proč se vyplatí do ní investovat.

1 / 9

Nezávazně nás kontaktujte