Blogové příspěvky

Zadaným kritériům neodpovídá žádný článek... Zrušit filtr

variocomp-k.jpeg

Recenze ASIO Variocomp 5K: Oblíbená čistička za rozumné peníze (2024)

Domácí čistička Variocomp 5K od ASIO patří k nejoblíbenějším zařízením na trhu. Čím si tato stálice získala své majitele a kdy její pořízení naopak není dobrý nápad? V článku detailně probereme vše, co byste o této domácí čističce měli vědět.

Publikováno: 02. 05. 2024
pravidelna-revize-cov.png

Biologické čištění odpadních vod: Jak funguje a jaké jsou jeho výhody

Biologické čištění odpadních vod je založené na stejných principech, jaké známe z přírody. Díky tomu je nejen velice účinné, ale také ekologické a ekonomické. Ostatně není náhodou, že biologické čištění odpadních vod využívají jak velké městské čistírny, tak domácí čističky. Jak přesně funguje?

sede-vody-as-gw_aqualoop_01-84479fd.jpg

Šedá voda: Co to je a jak ji využít

Víte, že vaše domácnost produkuje šedou vodu? A že ji lze velmi prakticky využít a ušetřit tak za vodné? Recyklace šedé vody má rozhodně smysl a vyplatí se do ní investovat. V dnešním článku poradíme, jak na to.

cov3.jpeg

Domácí ČOV: Ceny, recenze, jak na to (2024)

Domácí čistička odpadních vod je ekonomicky i ekologicky výhodný způsob, jak nahradit kanalizační přípojku. Dokáže přečistit odpadní vody z vaší domácnosti, na zahradě je téměř neviditelná a nabízí snadnou obsluhu.

cov-na-zahradce.png

Čistička odpadních vod na chatu: Cena, srovnání modelů a průvodce realizací

Domovní čistírna účinně zbavuje odpadní vody až 97 % nečistot, což z ní dělá oblíbenou alternativu kanalizační přípojky u rodinných domů. Hodí se ale čistička odpadních vod na chatu? Pokud ano, jaká? A pokud ne, jaké další možnosti se vám nabízí?

vsakovaci-jama-3.png

Jak na vsakování odpadních vod z ČOV

Vsakování odpadních vod z ČOV je způsob, jak legálně likvidovat přečištěnou vodu z vaší čistírny. Vsak s sebou přináší příležitosti (můžete vodu například využít k zálivce zahrady), ale i možné zádrhele. Co byste o vsaku měli vědět?

tapety-7-420x260.png

Povolení domovní čistírny odpadních vod v roce 2024: Snadno a rychle

Domovní čistírna se postará o likvidaci odpadních vod v oblastech, kde není k dispozici obecní kanalizace. K její stavbě a provozu je ale zapotřebí úřední povolení, které vydává příslušný vodoprávní úřad. Jak povolení domovní čistírny odpadních vod získat? A jak se změnily podmínky povolení v roce 2024?

tapety-9-1024x727.png

Domovní ČOV na klíč šetří váš čas a starosti

Realizace domovní čistírny odpadních vod (ČOV) je běh na dlouhou trať. Musíte si vybrat tu správnou čističku, oslovit projektanta, získat všechna potřebná povolení a nakonec čistírnu na svém pozemku postavit. Služba domovní ČOV na klíč celý proces podstatně zjednodušuje a ušetří vám čas a starosti. Kolik vás ale to bude v roce 2024 stát v porovnání s realizací svépomocí?

cov3.jpeg

Kde vám postavíme domovní ČOV na klíč?

Domovní čistírna odpadních vod na klíč je praktická služba, která vám vyřeší veškeré starosti se stavbou ČOV. Postaráme se o projekt, schválení úřadů, zemní práce i instalaci čistírny. Naše hlavní působiště jsou města Domažlice, Dobřany, Plzeň, Klatovy, Rokycany, Stod a další místa v Plzeňském kraji. Službu ale můžete objednat kdekoliv v ČR.

cov-na-zahradce.png

Jak na domovní ČOV na klíč ve Středočeském kraji

Domovní čistírna odpadních vod na klíč (ČOV) je naše služba, díky níž vyřešíte likvidaci odpadních vod, pokud se nemůžete připojit ke kanalizaci. Domovní čistírnu na klíč postavíme kdekoliv po celé republice, primárně však působíme v Plzeňském a Středočeském kraji a jeho okresech (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram a Rakovník).

1 / 10

Nezávazně nás kontaktujte