Blogové příspěvky

Zadaným kritériům neodpovídá žádný článek... Zrušit filtr

cov-na-zahradce.png

Jak na domovní ČOV na klíč ve Středočeském kraji

Domovní čistírna odpadních vod na klíč (ČOV) je naše služba, díky níž vyřešíte likvidaci odpadních vod, pokud se nemůžete připojit ke kanalizaci. Domovní čistírnu na klíč postavíme kdekoliv po celé republice, primárně však působíme v Plzeňském a Středočeském kraji a jeho okresech (Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram a Rakovník).

Publikováno: 01. 11. 2023
zakra-16.png

Jak na vodovodní přípojku v Plzni a okolí – bez úřadů

Vodovodní přípojka patří k zásadním inženýrským sítím, zejména pokud váš pozemek není vhodný pro stavbu studny. K samotnému vybudování přípojky budete potřebovat projekt a stavební povolení. S obojím vám pomůže naše společnost ZAKRA, a to jak ve všech koutech Plzeňského kraje (od Plzně, přes Klatovy, Rokycany a Domažlice až po Dobřany), tak po celé České republice.

co-je-nadrz-a-nadoba-na-destovou-vodu-1024x646-1.jpeg

Nejlevnější nádrž na dešťovou vodu? Tipy, jak při koupi nádrže opravdu ušetřit

Sháníte nádrž na dešťovou vodu co nejlevněji? Pak jste na správném místě. Poradíme vám, jak nad koupí nádrže přemýšlet, kde se (ne)vyplatí ušetřit a na co si dát pozor. Vysvětlíme vám, s jakými náklady kromě samotného nákupu nádrže musíte počítat, jaké jsou možnosti dotace a jak je to se sazbou DPH.

vykop2.png

Jak si vybrat dodavatele zemních prací na Plzeňsku?

Bez zemních prací se neobejde takřka žádný inženýrský a stavební projekt. Jak se v nabídce zemních prací zorientovat? Podle čeho zvolit dodavatele? A co konkrétně vám může nabídnout v oblasti zemních prací naše společnost ZAKRA?

domácí čov pro rodinný dům

Uvažujete o domovní ČOV? 5x pro a proti

Domovní čistírna odpadních vod je bezesporu velmi užitečným zařízením. Pokud však uvažujete o jejím pořízení, je dobré znát nejenom její výhody, ale také nevýhody. Vše jsme pro vás sepsali do přehledného článku, díky kterému zjistíte, jestli domovní ČOV splní vaše očekávání.

vykop1.png

Výkopové práce v Plzni okolí. Co je dobré vědět?

Výkopové práce jsou pro svou zdánlivou banálnost často v pozadí jiných, pokročilejších služeb. Přitom se jedná o službu, bez které se neobejde drtivá většina stavebních úkonů – ať už stavíte podzemní sklep, domovní čistírnu odpadních vod či nádrž na dešťovku, nebo potřebujete novou přípojku. Nabízíme výkopové práce v Plzni a okolí a poradíme vám, co byste měli o této službě vědět.

untitled-design(8).png

Domácí čistírna (ČOV) Plzeň: Na kolik vyjde a jakou vybrat?

Jste z Plzně a okolí a sháníte domovní čistírnu odpadních vod (ČOV)? Naše společnost se sídlem v Plzni se věnuje všemu okolo čističek. Připravíme projekt, vyřídíme povolení a pokud budete chtít, celou ČOV vám postavíme na klíč. Dodáváme služby po celé ČR, primárně se však zaměřujeme na Plzeňsko.

trikomorovy-septik.jpeg

Septik do 20 tisíc v Plzni a okolí? Realizujte se ZAKRA

Bydlíte v Plzni a okolí a rádi byste realizovali samonosný tříkomorový septik? Sháníte někoho, kdo vám vytvoří projekt, nebo rovnou dodá septik na klíč? Pak je pro vás naše společnost ZAKRA ideální volbou. Nabízíme profesionální projektování, dodávání i realizaci septiku na klíč, a to v Plzni i celém Plzeňském kraji.

cov.png

Poptáváte ČOV v Plzni a okolí? Návod, jak na pořízení ČOV (nejen) pro Plzeňáky

Bydlíte v Plzeňském kraji? Hledáte funkční ČOV pro svůj rodinný dům nebo chatu? V Zakra nabízíme služby přesně pro vás. Připravíme vám projekt domovní čističky, oběháme na úřadech povolení, ČOV přivezeme a nainstalujeme. Právě teď je ideální čas nahradit starou jímku moderní domovní ČOV.

Retencni-nadrz-na-destovou-vodu-768x576-1.jpeg

Nádrž na dešťovou vodu v Plzni a okolí: Možnosti včetně realizace na klíč

Bydlíte v Plzeňském kraji a rádi byste realizovali nádrž na dešťovou vodu? Od toho jsme tady. Naše společnost Zakra vám dodá a postaví nádrž na dešťovou vodu na klíč – od návštěvy pozemku přes návrh řešení dešťových vod až po finální stavbu nádrže.

1 / 9

Nezávazně nás kontaktujte