Hydrogeologický posudek

Všechny stavby, které jsou podle zákona vodní díla, si vyžadují nejdříve hydrogeologický posudek. Až na základě toho lze vytvořit projektovou dokumentaci. Jedná se především o čistírny domácích vod (ČOV) a domácí studny.

Naše projekční kancelář vám pomůže získat hydrogeologický posudek snadněji a rychleji, než kdybyste hledali hydrogeologa na vlastní pěst a také v nejlepším možném poměru cena/výkon.

hydrology.svg

V rámci služby děláme

 • Konzultace zdarma
 • Zajištění hydrogeologa ve vaší blízkosti
 • Posudky k ČOV či septiku
 • Posudky ke studni

Postup zajištění hydrogeologického posudku (HGP)

V posledních 6 letech jsme zpracovávali více než 1500 vodohospodářských projektů. Naše kancelář tak má k dispozici kontakty na profesionální hydrogeology po celé republice. 

Kromě toho, že vám odborníka dokážeme sehnat ve velice krátkém čase, také víme přesně, jak se posudky pohybují cenově, a dokážeme tak získat nejlepší nabídku. Jako vodohospodářští specialisté vám navíc zdarma poradíme i v otázkách ohledně ČOV, studny či jímky.

 1. Úvodní konzultace

  Na začátek si povíme o vaší situaci a poradíme vám, jaké kroky budou pro vás nejlepší.

 2. Poptávka

  Seženeme pro vás minimálně dvě cenové nabídky od specialistů. Ty vám následně předáme a pomůžeme vybrat.

 3. Vytvoření posudku

  Hydrogeolog následně zpracuje svůj posudek. Ten se platí přímo jemu a to podle předem stanovené nabídky.

 4. Příprava projektu

  Jakmile je posudek hotov, dokážeme pro vás zpracovat projektovou dokumentaci k ČOV, jímce, septiku apod.

Mám zájem

Ukázky hydrogeologického posudku

Máme za sebou více než 1500 vodohospodářských projektů za posledních několik let.

HGP4.png
HGP3.png

Cena hydrogeologického posudku

Veškeré ceny se u nás dozvíte předem, takže vás nic nezaskočí!

V případě posudků se obvykle pohybují v rozmezí 6 000 až 17 000 Kč podle situace a také rozsahu služeb (osobní návštěva pozemku, kopaná či vrtaná sonda, vsakovací zkouška apod.).

Pomůžeme vám zajistit tu nejlepší možnou nabídku.

hydrology-yellow.svg

Co o nás řekli naši klienti

Bayo Greg
před 1 měsícem

Nevzpomínám si, kdy něco fungovalo tak dobře, jako Zakra. Profesionalita, přátelský a hlavně individuální přístup k zákazníkovi mě šokoval a jsem rád, že existují společnosti, kterým skutečně zaleží na zákazníkovi a chápou, jak to je to důležité. Moc děkuji a vřele doporučuji, prostě super, kdyby takhle fungovalo vše, tak nejsou problémy

Tomas Nerad
před 2 měsíci

Velká Pochvala celé společnosti Zakra s.r.o., a to obzvlášť Nikola Verbičová inženýrská činnost, Lukáš Duchoň prodej technologií . Velmi oceňuji přístup a celkové jednání zařídili kde druzí skončili je to doopravdy jak se říká od A po Z . V budoucnu bych zcela jistě opět oslovil firmu Zakra s.r.o.. Děkuji a přeji mnoho podobně spokojených zákazníků

Lenka Slavíková
před 2 měsíci

Velice profesionální firma se skvělým přístupem. Pracovníci vstřícní a milí. Realizovali nám domácí čistírnu a jelikož jsme byli spokojeni, udělají i dešťovku.

Šárka
před 4 měsíci

Chtěla bych pochválit vedení společnosti Zakra s.r.o., a to jak obchodního ředitele Michala Krause za promptní reakci na mou poptávku, tak především pana Ing. Ondřeje Žáka, který se dále mé věci podrobněji a velmi ochotně věnoval i mimo svou obvyklou pracovní dobu. Velmi oceňuji přístup a celkové jednání. V budoucnu bych zcela jistě opět oslovila firmu Zakra s.r.o.. Děkuji a přeji mnoho obchodních i osobních úspěchů. Mgr. Šárka Filipiecová

Přečtěte si naše další skvělé reference na

Další reference ZAKRA s.r.o. na Google

Proč s námi

1 500+

dokončených projektů

99 %

spokojených zákazníků

6 let

zkušeností v oboru

Nezávazně nás kontaktujte